Vanametalli vastuvõtt

Vanametalli vastuvõtt ja töötlemine on TOLMETSi peamine tegevusala alates 1999. aastast. Iseenesest mõistetav küsimus: mille poolest erineb TOLMETS teistest vanametalli vastuvõtmise ja töötlemise ettevõtetest? Selleks on klientidele võimalikult soodsad ja mugavad tingimused, samuti kõigi kohustuste range täitmine.

Vanametalli vastuvõtmise kord

 

  1. Klient sõidab kaalu peale ja fikseeritakse brutomass.
  2. Pärast vastuvõtjalt loa saamist toimib klient juhiste järgi: sõidab kaalult maha näidatud mahalaadimiskohta.
  3. Toimub mahalaadimine.
  4. Vanametalli vastuvõtmine toimub koos vastuvõtjaga – määratakse kindlaks kategooria ja lisandid.
  5. Klient sõidab kaalu peale ja fikseeritakse taara mass.
  6. Pärast vastuvõtjalt loa saamist sõidab klient kaalult maha.Vastuvõtja esitab vormistajale andmed vastuvõtmise kohta.
  7. Klient esitab vormistajale andmed enda ja arvelduskonto kohta.
  8. Vormistaja koostab dokumendi vanametalli üleandmise kohta ja klient allkirjastab selle.
  9. Vanametalli üleandmise lõpetab raha kandmine kliendi kontole (kolme päeva jooksul)

 

Vanametalli vastuvõtmine toimub musta ja värvilise vanametalli kokkuostmise ja realiseerimise korda käsitleva seaduse kohaselt. Füüsilised isikud peavad vanametalli üle andes esitama isikut tõendava dokumendi. Samuti peab klient esitama oma pangarekvisiidid, mis on vajalikud makse ülekandmiseks eurodes. Vanametalli vastuvõtmisel koostatakse üleandmise-vastuvõtmise akt ja akt vanametalli päritolu kohta.

 

Vanametalli lõplik väärtus sõltub selle kogusest ja kvaliteedist, samuti vastuvõtmise ajal kehtivatest vanametalli kokkuostuhindadest. Kogus määratakse kindlaks sertifitseeritud kaaluga. Vanametalli kvaliteeti hindab kvalifitseeritud vastuvõtja. Vajaduse korral kasutatakse lisaks visuaalsele ülevaatusele erimõõteriista. Vastuvõtja hindab ka lisandeid, määrates, kui suur on mitteeraldatavate mittemetallist lisandite kogus, mille eest tasu ei maksta. Jäätmeid, mis on jäänud üle pärast vanametalli mahalaadimist, ei loeta lisanditeks.

 

TOLMETSi püsitarnijad on spetsialiseeritud vanametalli vastuvõtupunktid, mitmesugused ettevõtted (autoteenindused, tehased, metallitöötlemisettevõtted), eraettevõtjad, põllumehed ja eraisikud. Iga klient, kes soovib anda vanametalli üle TOLMETSile või ettevõtte partneritele, võib olla kindel, et saab hoolsa suhtumise osaliseks ja et arveldused toimuvad võimalikult kiiresti. TOLMETS ostab kokku nii musta kui ka värvilist vanametalli.

 

TOLMETS võtab vastu mitmesugust liiki musta vanametalli: kergest metallist kuni suurte terasest, plekist ja malmist detailide ja tehnikani, mida on võimalik töödelda. Ettevõttes vastuvõetava musta vanametalli loendit võib näha siin

 

TOLMETS võtab vastu ja ostab kokku ka värvilist vanametalli: roostevaba terast, vaske, tina, magneesiumi, alumiiniumi, pliid ja tsinki mitmesuguste valmistoodete, lõikamisjääkide, juhtmete, laastude ja sulamite kujul.

 

Vastuvõetud vanametalli eest tasutakse raha ülekandmisega tarnija kontole. Enamasti kantakse raha vanametalli eest üle 24 tunni jooksul.

 

Lisaks musta ja värvilise vanametalli vastuvõtmisele tagab TOLMETS ka vanametalli äraviimise oma transpordiga, tehes kõik võimaliku, et vähendada tarnijate muresid.

 

Ettevõte tegeleb ka olmetehnika ja vanade autode utiliseerimise ning raudbetoonkonstruktsioonide demonteerimisega. Samuti pakub TOLMETS mitmesuguse veo- ja ehitustehnika rentimise teenuseid. Eelised, mida pakub koostöö TOLMETSiga, on silmanähtavad – neis võib veenduda igaüks, hakates ettevõtte kliendiks.

 

Pakume sinu vajadustele vastavaid tingimusi. Võta meiega ühendust ja me koostame igale konkreetsele juhtumile sobiva pakkumise.

×
Taotlus teenuse saamiseks -