Konteinerid

TOLMETS tegeleb alates 1999. aastast musta ja värvilise vanametalli kokkuostmise ja töötlemisega, tehes tihedat koostööd paljude partneritega Läti eri rajoonides.

TOLMETSi partnerite hulgas on ettevõtted, spetsialiseeritud vanametalli vastuvõtupunktid, töökojad ja tehased, mille tööprotsessis tekivad metallijäätmed. TOLMETS pakub neile võimalust rentida eri suuruse ja mahuga konteinereid. Konteinerid on vajalikud vanametalli kogumiseks ja transportimiseks. Tavaliselt kasutatakse neid objektide demonteerimise ajal, tehastes ja vanametalli transportimisel. Kui vanametalli konteiner on täis, tarvitseb kliendil vaid helistada TOLMETSi esindajatele ning ettevõtte töötajad tulevad vanametallile järele. Konteinerite rentimine on mugav ja soodne!

 

TOLMETS võib vanametalli konteineri toimetada kohale igale ettevõttele, organisatsioonile või töökojale, mille territooriumil koguneb tootmise, hooldamise või ümberehituse käigus must ja värviline vanametall.

 

Konteinerite liigid

 

  • Suured, 25–35 m3
  • Keskmised, 12–17 m3
  • Väikesed, 5–7 m3

 

Võta meiega ühendust ja me toome vanametalli kogumise konteineri ettevõtte transpordiga kohale! Kui see on täis, viivad vanametalli vastuvõtupunkti töötajad konteineri ära või vahetavad selle välja tühja vastu. Nii vabaned territooriumi saastavatest metallijäätmetest ja teenid ühtlasi raha.

Pakume sinu vajadustele vastavaid tingimusi. Võta meiega ühendust ja me koostame igale konkreetsele juhtumile sobiva pakkumise.

×
Taotlus teenuse saamiseks -