Transporditeenused

Ettevõttel TOLMETS on aastatepikkused kogemused vanametalli kokkuostmise ja töötlemise alal, seetõttu tunnevad selle spetsialistid suurepäraselt vanametalli demonteerimise ja kohaletoimetamisega seotud nüansse. Metalli pealelaadimine ja transportimine on üks ettevõtte tegevussuundi ning TOLMETS teeb seda võimalikult kiiresti, pakkudes klientidele soodsaid tingimusi.

Ettevõttel on olemas oma sõidukid, lisaks tehakse tihedat koostööd veofirmadega, millel on mitmesugust tüüpi autod – alates väikestest kalluritest kuni suurte konteinersõidukiteni. Nii saab TOLMETS võtta vanametalli vastu mis tahes kohas ja toimetada selle vajalikku kohta, vähendades nii võimalikult palju klientide probleeme.
Võid kasutada järgmisi pealelaadimis- ja transporditeenuseid.

 

Võid kasutada järgmisi pealelaadimis- ja transporditeenuseid:

 

  • Vanametalli pealelaadimine manipulaatoriga
  • Vanametalli pealelaadimine käsitsi
  • Vanametalli äravedu tasuta haagisega
  • Vanametalli äravedu väikese veoauto või mikrobussiga
  • Vanametalli äravedu konteinersõidukiga
  • Vanametalli äravedu poolhaagisega

 

Võta ühendust lähima vanametalli kokkuostupunktiga ning me soovitame sulle igas olukorras kõige lihtsama ja soodsama lahenduse.

 

Lisaks transporditeenustele pakub TOLMETS ka mitmesuguse tehnika rentimise võimalust. TOLMETSi klientidel on võimalik rentida mis tahes liiki veokeid, näiteks vedukit koos haagisega või konteinersõidukit. Ettevõttelt saab rentida haagist, poolhaagist või eritehnikat, näiteks manipulaatorit. 

Pakume sinu vajadustele vastavaid tingimusi. Võta meiega ühendust ja me koostame igale konkreetsele juhtumile sobiva pakkumise.

×
Taotlus teenuse saamiseks -